"Слава Україні": акаунт мера Москви зламали
Особистий Telegram-канал мера Москви Сергія Собяніна було зламано у неділю ввечері. На каналі російського чиновника з’явилися дописи, які не були офіційно опубліковані. Це сталося в день народження самого мера. В дописах з’явилися повідомлення про “Москва горітиме”, “Слава Україні” і збір коштів на потреби української армії. Пізніше ці повідомлення було видалено, а канал відновлено. Собянін, який публікує оперативні міські новини, не постраждав в результаті цього зламу.