Крим накрили блекаути після чергових вибухів
У ніч на 22 червня в окупованому Криму сталися серія вибухів, які призвели до перебоїв з електропостачанням у декількох містах. Свідки повідомляли про вибухи в різних районах півострова, зокрема, в Армянську, Феодосії та Севастополі. Є повідомлення про пошкодження Таврійської теплоелектростанції, де зазнали пошкоджень резервуар та будівля. Також було зафіксовано пробоїну у стіні, ймовірно, від удару безпілотника. Жителі декількох міст відзначили відсутність електрики. Офіційної інформації від окупаційної влади про наслідки цих вибухів поки немає.