СЗЧшник готував теракт у центрі Києва
У понеділок, 22 червня, Служба безпеки України повідомила про запобігання резонансному теракту в центрі Києва, який готували два агенти ФСБ. Зазначено, що ці агенти були завербовані російськими спецслужбами та мешкали у Києві. Один з них був мобілізований військовослужбовець, а інший – маркетолог. Вони планували спровокувати вибух генераторної установки поруч із адміністративною будівлею. Агенти також встановили телефонну камеру для ФСБ та спорядили надувний човен для нелегального перетину кордону. Однак правоохоронці вчасно втрутилися, затримали зловмисників та вилучили їхні засоби, такі як смартфони та надувний човен. Обом агентам загрожує довічне ув’язнення.