Трамп поскаржився на "поганих союзників"
Президент США Дональд Трамп вкотре розкритикував НАТО через відмову допомагати у війні проти Ірану, і перерахував країни, яких він вважає “дуже поганими” союзниками. Про це він сказав виступаючи перед пресою у Білому домі в понеділок, 22 червня, передає Breaking News.
“Вони не були із нами. Я кажу: якщо ми захищаємо їх від Росії, ми витрачаємо всі ці гроші, ми хочемо, можливо, допомоги по дрібницях… Вони кажуть: ні. Нерозумно говорити таке”, – сказав президент США.
При цьому Трамп заявив, що США “навіть не потребують” їхньої допомоги.
Він також назвав, хто із союзників по військовому блоку був “дуже поганим”.
“Знаєте що? Італія була дуже поганою. Німеччина була дуже поганою, та й інші країни”, – підкреслив Трамп.
Окрім сказаного глава Білого дому вдався до критики глави уряду Британії Кіра Стармера, зазначившм, що він “був не Вінстоном Черчиллем”.