У Чернівцях викрили масштабну схему розкрадання газу на майже 90 млн грн
У Чернівцях виявили схему розкрадання газу, яка призвела до збитків у розмірі щонайменше 87,5 млн грн. Зловмисники незаконно підключилися до газорозподільної системи, щоб красти газ для місцевої котельні. Нафтогаз передав матеріали правоохоронним органам для покарання винних. Компанія також вимагатиме компенсації завданої шкоди та обіцяє розкрити організаторів схеми. Голова Нафтогазу підкреслив, що крадіжки газу призводять до серйозних збитків та є наслідком різних махінацій, якими компанія активно протистоїть. Водночас, в умовах надзвичайної ситуації на газовому ринку через атаки Росії, Україна змушена закуповувати додаткові обсяги імпортного газу для забезпечення населення теплом.