Окупанти вдарили по АЗС у Сумах і Запоріжжі, сталися пожежі
Російські війська здійснили напад на автозаправну станцію у місті Суми та Запоріжжі уранці 25 червня. Цю інформацію підтвердив в.о. міського голови Сум Артем Кобзар та голова Запорізької обласної державної адміністрації Іван Федоров. Внаслідок атаки виникла пожежа, а дим, який спостерігають місцеві мешканці, є наслідком цього нападу. Наразі інформація про постраждалих уточнюється.