Стало відомо, чому в Києві аварійні відключення
У четвер у деяких районах Києва сталося аварійне відключення електроенергії через технічні проблеми в енергосистемі, повідомило Укренерго. Це призвело до відключення світла для всіх споживачів у цих районах. Енергетики вже почали роботи з відновлення системи та обіцяють відновити електропостачання якнайшвидше. Обмеження будуть скасовані після стабілізації ситуації. Також раніше було зафіксовано відключення електроенергії на лівому березі Києва та інших районах столиці. Крім того, в Україні також сталося знеструмлення через удари по електромережам внаслідок ворожих дій.