Привласнили 3,5 млн: поліція викрила "схему" в Київзеленбуді
У Києві виявили корупційну схему, де посадовці Київзеленбуду використовували бюджетні кошти, призначені на ремонт парків, для власної вигоди. Колишній посадовець та власник компанії озеленення спільно організували привласнення коштів, завищуючи ціни на будівельні матеріали в кошторисах. Поліція виявила чотири епізоди цієї злочинної діяльності у парках міста. Загалом завдяки цій схемі було привласнено понад 3,5 млн гривень. Сімох фігурантів звинувачують у корупції, їм загрожує до 12 років ув’язнення та конфіскація майна.