Україна повернула з полону 160 військових
Україна і Росія здійснили 76 обмін полоненими, в результаті яких додому повернулися 160 українських військових, які були у полоні з 2022 року. Серед звільнених були військовослужбовці ЗСУ, Нацгвардії, Державної служби транспорту та інших підрозділів, які брали участь у захисті різних регіонів України. Всі визволені пройдуть медичний огляд, отримають лікування, грошові виплати та необхідні документи, перед тим як відправитися на реабілітацію. Координаційний штаб висловив подяку США та ОАЕ за допомогу в організації обміну полоненими. Зазначено, що загалом за час існування Коордштабу було звільнено з полону 9606 військових та цивільних осіб.