РФ атакувала АЗС у Запоріжжі та на Харківщині
У ніч на 27 червня російські військові вчинили атаки на автозаправні станції у Запоріжжі та Харківській областях. У Запоріжжі під час удару загорівся резервуар з газом та адміністративна будівля, але ніхто не постраждав. Рятувальники швидко загасили пожежу. У Харківській області постраждали дві АЗС у селищі Солоницівська. На одній з них стався вибух, будівля зруйнована, спалахнула пожежа, пошкоджено техніку. Ще одна АЗС також постраждала від удару. На щастя, без жертв.