Масована атака дронів на Сумщину: постраждали 10 людей
У ніч на 27 червня російські війська здійснили атаку безпілотниками по одному з районів Сумської області. В результаті цього постраждали 10 людей. Олег Григоров, очільник ОВА, повідомив про це в Telegram. Дрони завдали удару по Охтирському району, влучили у приватні будинки та автозаправні станції. Росіяни використали велику кількість безпілотників, деякі з них летіли на низьких висотах, що ускладнювало їх виявлення та збиття. Одна жінка отримала важкі поранення та була госпіталізована з опіками, її стан важкий. Ще дев’ять людей отримали допомогу на місці. Поки що уточнюються всі масштаби пошкоджень.