На Львівщині чоловік повалив меморіал жертвам нацистських репресій
У місті Дрогобич поліція затримала чоловіка, який пошкодив пам’ятник жертвам німецької окупації 1941-1944 років. Зловмисником виявився 32-річний місцевий мешканець, який, ймовірно, вчинив це під впливом алкоголю з хуліганських мотивів. Поліція встановила його особу за допомогою відеозапису з соціальних мереж і затримала. Зараз вирішується питання про повідомлення затриманому підозри та обрання запобіжного заходу.