Україна повернула з полону Росії сімох цивільних
Сьогодні повідомлено, що семеро громадян України, які були утримувані у неволі в Росії протягом декількох років, повернулися додому. Цю новину оголосив Дмитро Лубінець, уповноважений Верховної Ради з прав людини, у своєму Facebook. Громадяни України були затримані незаконно в 2022 році під час окупації деяких областей. Один із них був викрадений через те, що його сини служать у ЗСУ, інший був затриманий на дорозі на роботу у день російського вторгнення. Серед звільнених є також доброволець, який приєднався до бригади Ангели Тайри в Маріуполі.