Іран атакував об’єкти США в Кувейті та Бахрейні
Іран відповів на попередні удари США, наносячи удари безпілотниками і ракетами по військових об’єктах США в Кувейті та Бахрейні. Ця інформація була поширена американським телеканалом CNN з посиланням на заяву КВІР та іранський державний телеканал Press TV. Іранські військові зазначили, що їх удари були спрямовані на ключові об’єкти військової інфраструктури США, зокрема на авіабазу у Кувейті та штаб П’ятого флоту США в Бахрейні. Представники Ірану пообіцяли “нищівну відповідь” на дії американських військових. Конфлікт між країнами загострився після атак на танкер в Ормузькій протоці, за яку США звинуватили Іран і нанесли удари по його території.