Зеленський відправив Навроцькому поштою орден Білого Орла
Президент України Володимир Зеленський відправив орден Білого Орла президенту Польщі Каролю Навроцькому після того, як той позбавив його цієї високої нагороди. Зеленський пояснив, що орден символізує велику довіру і вдячність, а він вважав, що цю нагороду українському народові мають вручити у 2023 році. Президент також заявив про готовність до подальшої співпраці з Польщею, щоб уникнути непорозумінь у вирішенні історичних питань. У свою чергу, українські чиновники відмовились від нагород, які отримали від Польщі, у знак протесту проти рішення позбавити Зеленського ордена.