Кілька районів Києва залишилися без світла
Сьогодні вранці у Києві сталися перебої з електропостачанням у деяких районах міста. Спочатку світло зникло на лівому березі, зокрема у Дніпровському районі, а потім у Дарницькому. Пізніше проблеми з електроенергією виявили і на правому березі, в Голосіївському районі. Через це тимчасово було припинено рух фунікулера. Жителі районів залишаються без світла, і місцеві адміністрації вже працюють над вирішенням цієї проблеми.