Мільйонні збитки: на Прикарпатті у штаті санаторію виявили "мертві душі"
У Івано-Франківській області була розкрита корупційна схема, пов’язана з фіктивним працевлаштуванням у санаторії. Злочинну діяльність встановили правоохоронці, які виявили, що 37 осіб були офіційно працевлаштовані, але насправді не працювали. Організаторкою схеми виявилася заступниця директорки закладу, яка залучила до цього інших працівників. За попередніми даними, збитки від цієї схеми перевищують 15,3 мільйона гривень. П’ять фігуранток цієї схеми оголошено підозру та визначено запобіжні заходи. Суд призначив їм заставу у різному розмірі. Слідство триває під контролем обласної прокуратури.