На Чернігівщині оголосили примусову евакуацію з 12 прикордонних сіл
У Чернігівській області було прийнято рішення про обов’язкову евакуацію з 12 прикордонних населених пунктів з 1 липня. Це стосується деяких сіл у Корюківській, Городнянській, Новгород-Сіверській та Семенівській територіальних громадах. Також було ухвалено продовження обов’язкової евакуації з семи інших прикордонних сіл, де ця процедура уже відбувалася взимку. Усього залишається близько тисячі жителів, включаючи 120 дітей, яких необхідно евакуювати за два місяці.