Росія втратила 60 тис. тонн боєприпасів на Балтиці
Президент України Володимир Зеленський повідомив, що у результаті ударів по території Росії знищено понад 60 тисяч тонн боєприпасів на арсеналі Балтійського флоту поблизу Санкт-Петербурга. Він також сказав, що розвідники підтвердили досягнення необхідних цілей у ліквідації російських воєнних виробництв, які виробляють радіоелектроніку та інші важливі компоненти для армії РФ. Дії України спрямовані на наближення миру та виконання плану далекобійних санкцій проти Росії у зв’язку з війною.