Росіяни вдарили по АЗС на Сумщині, троє постраждалих
Український офіційний представник повідомив, що російські війська вчинили напад на автозаправну станцію біля міста Суми, в результаті чого постраждали троє мирних жителів. Один з безпілотників РФ атакував станцію зранку, пошкодивши не лише будівлю, а й автомобілі на території. Уточнюються деталі та наслідки цієї атаки.