В Україні викрили схему втручання у роботу електро- та газових лічильників
Українська поліція розкрила гучну схему шахраїв, які втручалися у роботу електро- та газових лічильників. Зловмисники змінювали прилади так, щоб вони показували менший обсяг спожитих ресурсів, що дозволяло клієнтам платити за них менше. Ця схема діяла по всій країні, обслуговуючи різних клієнтів, включаючи підприємців і промислові підприємства. Організатором злочинної діяльності був житель Львівщини, який вже мав справи за подібні злочини. Група шахраїв працювала у п’яти областях та в Києві, виконуючи різні завдання, щоб зменшити платежі за комунальні послуги. Поліція затримала одного з причетних до схеми, коли той отримав хабар у розмірі 5 тисяч доларів. Затриманої особі загрожує до 15 років ув’язнення за незаконне втручання в роботу електронних систем. Проводиться розслідування, а іншим учасникам схеми також буде дана правова оцінка.