В Україні зафіксували нові знеструмлення
Сьогодні вранці у п’яти регіонах України сталося знеструмлення через атаки російських сил на енергетичну інфраструктуру та погіршення погодних умов. У Сумській, Харківській, Дніпропетровській та Запорізькій областях були знеструмлені деякі райони, а також 20 населених пунктів на Сумщині та Кіровоградщині через грозу та сильні вітри. Ремонтні бригади вже працюють на відновлення ліній електропередачі. Також повідомили, що споживання електроенергії знизилося на 4,2% через безхмарну погоду, що спричинило ефективну роботу сонячних електростанцій. Енергетики рекомендують громадянам ефективно використовувати електроенергію протягом дня та обмежувати використання потужних електроприладів у вечірні години.