Під ударами енергетика п’яти областей - Укренергj
Зранку в четвер через російські удари по об’єктах енергетичної інфраструктури в п’яти регіонах України відбулися нові знеструмлення, про це повідомило Укренерго. Зазначено, що аварійно-відновлювальні роботи вже проводяться там, де це можливо за умов поточної безпеки. Споживання електроенергії зросло на 3,7% через спекотну погоду, що призвело до активного використання кондиціонерів. Укренерго закликає громадян використовувати електроенергію економно та переносити активне споживання на період максимальної ефективності сонячних електростанцій. Також рекомендується розумно використовувати електроприлади ввечері і уникати їх одночасного включення в пік часу.