Росіяни обстріляли лікарню у Херсоні, пʼятеро постраждалих
Сьогодні вранці війська Російської Федерації атакували лікарню у Херсоні з безпілотника. В результаті цієї атаки постраждали п’ятеро співробітників медичного закладу, які отримали мінно-вибухові травми. Також до лікарні була доставлена жінка, яка попередньо постраждала через атаку російського “шахеда”. Жінка отримала контузію, вибухову та закриту черепно-мозкову травму середнього ступеня тяжкості. Новину про це оприлюднила Херсонська ОВА.