Сили оборони уразили три важливі мости на ТОТ
Силами оборони в ніч на 25 червня були уражені три мости на тимчасово окупованих територіях України. Це стало відомо з повідомлення Генштабу ЗСУ у четвер. Зазначено, що уражені мости використовуються ворогом для переміщення військ та боєприпасів. Також зазначено, що українські військові завдали уражень складу матеріально-технічних засобів окупантів, командного пункту підрозділу та радіолокаційних комплексів. Раніше було повідомлено про удари дронів СБУ по нафтобазі на Кубані та нафтопереробних заводах в Уфі. Такі дії спрямовані на завдання шкоди важливим об’єктам в Росії. Також 20 червня підрозділи Сил оборони завдали ураження Тюменському НПЗ в РФ.