У Києві ввели екстрені відключення світла
У Києві відбулися аварійні відключення електроенергії, що призвело до часткового знеструмлення столиці. Оператор електромереж ДТЕК повідомив про це вранці 25 червня. Відключення стосувалися лівого берега міста за командою Укренерго. Жителів просять економно використовувати електроенергію, щоб зберегти енергосистему. Наразі причини цих відключень не розголошуються. Також не вказано, чи стосується ця ситуація лише лівого берега міста, чи можуть бути відключення і на правому березі.