Викрито чотирьох агентів Росії, які займалися підпалами
Співробітники Служби безпеки, Національної поліції та прокуратури виявили ще чотирьох людей, які співпрацювали з російською ФСБ і підпалювали автомобілі Збройних сил на Кіровоградщині та Одещині. Злочинна група складалася з місцевих жителів, яких завербували через Telegram-канали, обіцяючи легкі гроші. Вони погодилися підпалювати авто в обмін на гроші, а також планували підкинути саморобну бомбу під залізничні колії. Затриманім повідомили про підозру, а їм загрожує до 10 років ув’язнення.