З ОПЕК готова вийти ще одна країна - ЗМІ
Ірак розглядає можливість виходу з ОПЕК через війну на Близькому Сході та нафтовий шок, які сильно вплинули на їх видобуток нафти. Країна хоче збільшити свою квоту у картелі, оскільки її видобуток значно знизився. Ірак прагне досягти видобутку 7 млн барелів на добу. Об’єднані Арабські Емірати вже вийшли з ОПЕК через конфлікти щодо квот та резервних видобуткових потужностей. ОАЕ могли б видобувати більше, ніж дозволяла їхня квота, але обмеження привело до простою частини їхніх потужностей.