Європу попередили про збори за прохід Ормузькою протокою - ЗМІ
Оман повідомив європейських чиновників про те, що вони не можуть повертатися до довоєнних умов в Ормузькій протоці, і можуть ввести збори для суден, які проходять через цей водний шлях. Оман готовий дотримуватися міжнародного морського права, але може встановити плату за послуги, такі як ліквідація забруднень або навігаційна допомога. Поки неясно, чи всі збори будуть обов’язковими. Оман вивчає системи, які використовуються на інших морських маршрутах, щоб прийняти рішення. США, Європа та арабські країни, які межують з Оманом, стурбовані можливістю введення платного проходу через Ормузьку протоку. Президент Франції збирається обговорити це питання з лідером Оману.