Зеленський: З полону вже повернули понад 9500 осіб
За словами президента України Володимира Зеленського, з початку повномасштабного вторгнення Україна вже змогла повернути додому понад 9500 своїх громадян, які перебували в російському полоні. Тільки з початку 2026 року було звільнено 1596 українців. Також повідомлено, що цього дня з полону звільнили 160 українських військовослужбовців, більшість з яких перебували в неволі з 2022 року. Зеленський підкреслив, що продовжується робота над поверненням усіх українців з російської неволі, наголосивши на важливості підтримки і адаптації звільнених осіб після повернення додому.