РФ атакувала багатоповерхівку у Запоріжжі
У ніч проти суботи, 27 червня, росіяни атакували місто Запоріжжя керованими авіабомбами. У результаті була пошкоджена багатоповерхівка та автомобілі. Двоє людей отримали поранення. Начальник ОВА Іван Федоров підтвердив цю інформацію, зазначивши, що внаслідок атаки були вибиті вікна та пошкоджені балкони у будинку. Також були знищені автомобілі. Нагадаю, що раніше росіяни вже атакували Запоріжжя, завдаючи ударів по промисловому підприємству і АЗС, що спричинило пожежі. У попередній атакі також було поранено 15 людей.