Венс Ірану: На насильство буде відповідь насильством
Іран і США підписали угоду про припинення вогню, але обидві сторони звинувачують одна одну в порушенні умов цієї угоди. Віцепрезидент США Джей Ді Венс заявив, що американські військові відповіли на удар іранського безпілотника у відповідь на порушення угоди. Тим не менше, він наголосив, що будь-яке насильство буде відповідно у відповідь на насильство. Нещодавно президент США звинуватив Іран у порушенні режиму припинення вогню, який був укладений між країнами.