Тренер Динамо оцінив суперника перед стартом у єврокубках
Головний тренер Динамо, Ігор Костюк, розповів про підготовку команди до старту в кваліфікації Ліги Європи. Він зазначив, що хоча суперником стало Університатею Клуж, яка є міцною командою, Динамо готується до поєдинків в серйозному настрої. Тренер підкреслив, що головна мета – бути готовими перемагати будь-якого суперника, і команда буде вивчати сильні та слабкі сторони суперника. Костюк підкреслив, що незалежно від жереба, Динамо завжди встановлює високі вимоги до себе та готується до викликів.