Мер міста на Київщині отримав підозру
У міського голови на Київщині виявили підозру у тому, що він незаконно заволодівся землею та витратив понад 75 мільйонів гривень бюджетних коштів. За даними прокуратури, посадовець використовував підставних осіб для отримання земель водного фонду, а потім легалізував їх шляхом укладення фіктивних угод. Також виявлено, що він штучно змінював координати земельних ділянок, переносячи їх на більш цінні території. Крім того, були зафіксовані факти можливої розтрати бюджетних коштів під час озеленення території громади. Прокуратура звернулася до суду з проханням заарештувати підозрюваного та відсторонити його від посади. Також виявлено розмови, що можуть свідчити про підготовку незаконних схем приватизації земель та отримання неправомірних вигід під час розподілу бюджетних коштів.