Удар по саперам на Херсонщині: загинули двоє співробітників гуморганізації
У Херсонській області 24 червня сталася атака на команду саперів гуманітарної організації Норвезька народна допомога. Два співробітники загинули, а четверо отримали поранення. Усі постраждалі – громадяни України. Після цієї трагедії організація прийняла рішення припинити роботу з розмінування в Україні для забезпечення безпеки свого персоналу. Інцидент стався близько 12:50, один сапер загинув на місці, інший помер у лікарні. Четверо поранених отримують медичну допомогу. За даними військового керівництва Херсона, на команду було вчинено удар російською ракетою “Іскандер-М”, однак цю інформацію ще перевіряють. Генеральний секретар Норвезької народної допомоги відзначив, що напад на гуманітарну організацію свідчить про загострення ситуації для цивільних працівників під час війни. Наразі організація працює тільки у напрямках реагування на кризові ситуації та підтримки своїх співробітників. Норвезька народна допомога почала діяльність в Україні у 2022 році і займається розмінуванням, продовольчою безпекою та захистом цивільного населення.