США відновили санкції щодо нафтових гігантів Росії
США відновили санкції проти російських нафтових компаній Роснефть і Лукойл після кількох відтермінувань. Останнє послаблення санкцій закінчилося 16 червня, і його не продовжили. Цю інформацію надав уповноважений Президента України з питань санкційної політики Владислав Власюк. Раніше у березні США частково послабили санкції на російську нафту через загрози для світового енергетичного ринку. Однак через напруженість у світі, зокрема через війну з Іраном та ситуацію з блокуванням Ормузької протоки, зараз вони вирішили відновити санкції проти російських компаній.