Усик відмовився від усіх чемпіонських поясів
Український боксер Олександр Усик вирішив залишити всі свої пояси і відкрити для інших спортсменів можливість боксувати за них. Усик заявив про це відеозверненні, де висловив вдячність організаціям і спортсменам. Також він зазначив, що це не кінець його кар’єри, а лише новий початок. Раніше було відомо, що бій між Усиком та Кабаєлем став обов’язковим за рішенням WBC. Усик мав 30 днів, щоб вирішити, чи він буде захищати свій титул. Нагадаємо, що в останньому бою проти Ріко Верхувена Усик переміг технічним нокаутом у 11 раунді.